SIKÇA SORULAN SORULAR

AKLINIZDAKİ TÜM SORULARIN
CEVABI BURADA!

Sitemiz üzerinden bizlere 7 gün 24 saat boyunca canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçip hızlıca çözüm sağlayacaktır.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz sipariş sırasında kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. 3D güvenlik katmanımız sayesinde güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Tüm sorularınız için canlı desteğimiz ile görüşebilirsiniz.

Sistem üzerinden başarılı bir şekilde güvenli ödeme yaptıktan sonra siparişiniz hızlıca hazırlanıp kargoya teslim edilecektir. Stok durumuna bazı tesbih/zippo ürünlerinin renk değişikliği farklılık gösterebilir, bu gibi durumlarda  canlı destek ekibimiz sizinle iletişime geçebilir.

Stoklu çalışma sonucunda sizlere her zaman uygun fiyatlı ürünler satabiliyoruz. Uygun fiyat avantajı için minimum kâr oranı ile çalışmaktayız.

Sistem üzerinde satın alma öncesinde veya sonrasında aklınızdaki tüm problemler için destek ekibimiz sizlere 7 gün 24 saat yanınızda olacaktır. Dilerseniz canlı destek sisteminden dilerseniz mail ile bize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde tüm banka kartları ve kredi kartları ile güvenli ödeme yapabilirsiniz. Yurtdışı ve yurtiçinde kullandığınız kartlar ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.